AKTUALNOŚCI

     
2012-12-24Życzenia świąteczne »...2012-12-21Funkcjonowanie Biura Projektu w okresie świąteczno- noworocznym » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w okresie świąteczno- noworocznym Biuro Projek...2012-12-19Podsumowanie I Edycji Szkoleniowej  » W dniu 16 grudnia 2012r. zakończyliśmy realizację szkoleń w ramach I Edycji Szkoleniowej w Kra...2012-12-17II Seminarium Informacyjne » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować że drugie z cykli Seminariów Informacyjnych promuja...2012-12-14Egzamin certyfikujący » 22 grudnia 2012 r. odbywać będzie się w Krakowie egzamin certyfikujący w ramach I Edycji Szkol...2012-12-10MS Project »Szanowni Państwo, W dniach 14-16 grudnia odbędą się zajęcia z programu MS Project. Poniżej z...
  2012-12-19

Podsumowanie I Edycji Szkoleniowej

logo

W dniu 16 grudnia 2012r. zakończyliśmy realizację szkoleń w ramach I Edycji Szkoleniowej w Krakowie. Czas więc na krótkie jej podsumowanie:

- w I Edycji wzięło udział 20 osób (12 kobiet oraz 8 mężczyzn). Wszystkie te osoby zakończyły udział w Projekcie i otrzymały certyfikat ukończenia szkolenia.

- 20 osób przystąpiło do egzaminu próbnego, z czego 10 osób (6 kobiet oraz 4 mężczyzn) zdało ten egzamin próbny. Osoby te zostały dopuszczone (10 osób) do bezpłatnego egzaminu certyfikującego IPMA poz. D, który odbędzie się w dniu 22 grudnia 2012r. Dodatkowo 3 osoby zdecydowały, że przystąpią do tego egzaminu certyfikującego we własnym zakresie.

- 7 osób zdało właściwy egzamin certyfikujący IPMA poz. D organizowany przez Stowarzyszenie IPMA i otrzymało certyfikat IPMA na poz. D ważny przez okres 5 lat oraz zostało wpisane na listę osób certyfikowanych (wyniki będą znane w połowie stycznia).

- 20 osób oddało w wyznaczonym terminie swoją Indywidualne Karty Doradztwa Projektu.

Osoby biorące udział w zajęciach szkoleniowych w ramach I Edycji Szkoleniowej wywodziły się z następujących uczelni oraz instytucji badawczo- naukowych:

Instytut Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie

 

5 osób

AGH w Krakowie

 

4 osoby

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 

2 osoby

Politechnika Krakowska

 

2 osoby

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

 

2 osoby

Państwowy Instytut Badawczy

 

1 osoba

Politechnika Śląska

 

1 osoba

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

 

1 osoba

Uniwersytet Jagielloński

 

1 osoba

Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN

 

1 osoba

10 osób biorących udział w zajęciach szkoleniowych pełni funkcje kierowniczą.

18 osób biorących udział w zajęciach szkoleniowych miało doświadczenie w zakresie realizacji projektów w przedziale więcej niż jeden rok a mniej niż dwa lata, 1 osoba miała doświadczenie mniejsze niż roczne oraz 1 osoba miała doświadczenie większe niż dwa lata.

Cieszy nas fakt, że w zajęciach szkoleniowych brali udział w różnym wieku oraz z różnych województw.

Mamy nadzieje, że wszystkie osoby które brały udział w tych zajęciach będą w sposób praktyczny wykorzystywać zdobytą wiedzę w realizowanych przez siebie projektach oraz że zachęcam inne osoby ze swoich miejsc pracy do zainteresowania się tematyką zarządzania projektami.

Przypominamy również, że rekrutacja do II Edycji Szkoleniowej trwa do 28 stycznia 2013r. (REKRUTACJA), zaś pierwsze zajęcia szkoleniowe w ramach tej II Edycji Szkoleniowej rozpoczną się w dniu 16 lutego 2013r. (HARMONOGRAM)