AKTUALNOŚCI

     
2012-10-22Trwa rekrutacja do II Edycji Projektu » Trwa rekrutacja do II Edycji Projektu trwającej od 16 lutego 2013 r. do 23 czerwca 2013 r. w Wars...2012-10-11Festiwal Wiedzy IPMA » Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowana tematyką zarządzania projektami w środowisku naukowym...2012-10-01Seminarium Informacyjne Projektu "Naukowiec Jutra" » Seminarium Informacyjne Projektu „Naukowiec Jutra” odbyło się w Warszawie 25 września 2012r...2012-09-19I Edycja Szkoleniowa » Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim osobom zakwalifikowanym do udziału w I Edycji Szkol...2012-09-18Z notatnika project managera... »...2012-09-12Z notatnika project managera... »Z notatnika project managera jest to cykl przydatnych narzędzi służących do lepszej pracy jako p...
  2012-09-12

Z notatnika project managera...

Z notatnika project managera jest to cykl przydatnych narzędzi służących do lepszej pracy jako project manager.

Dzisiaj przedstawiamy program Project Shelf.

6 b9d6baea0

Program ProjectShelf służy do profesjonalnego zarządzania organizacją oraz projektami, które – z natury – oparte są na współpracy wielu osób i instytucji.
Gromadzi on w jednym miejscu wszystkie informacje o projektach/zadaniach. Zatem służy do łatwego porządkowania tej rozbudowanej siatki informacji.
Za pomocą menedżera zadań możemy łatwo zbudować zespół projektowy i włączyć w jego prace wybranych partnerów. Precyzyjnie określając kompetencje i wyznaczając zadania, z łatwością zaplanujemy i zorganizujemy pracę zespołu. W efekcie, dzięki zautomatyzowanemu systemowi monitoringu, możemy komfortowo przyglądać się postępom w realizacji zadań.

Wyposażony w narzędzia gromadzenia i wymiany dokumentów, sprawia, że dokumenty są przechowywane w jednym miejscu i przejrzyście katalogowane. Natomiast ich obieg jest szybki i nie grozi utratą nawet najmniejszego dokumentu.
Integralną częścią systemu są narzędzia monitoringu finansów organizacji i projektów.

52 884c0cf77
Wielostronna współpraca wiąże się z koniecznością dobrej komunikacji. Program PojectShelf służy właśnie jej ułatwieniu – wbudowane forum oraz czat niezawodnie archiwizują całą korespondencję dotyczącą danego zagadnienia.

Podsumowując, program ProjectShelf służy do profesjonalnego zarządzania projektami.

Więcej informacji nt. programu można znaleźć na stronie producenta: http://www.projectshelf.com/