AKTUALNOŚCI

     
2012-12-07Zmiana harmonogramu II Edycji Szkoleniowej »Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że nastąpiła zmiana w harmonogramie II Edycji Szkole...2012-12-04HOTEL CHOPIN- ZAJĘCIA Z MC PROJECT » Szanowni Państwo, pragniemy przypomnieć Uczestnikom I Edycji Szkoleniowej, że najbliższe zaj...2012-12-03Egzamin próbny w ramach I Edycji Szkoleniowej » W sobotę pierwszy weekend grudnia 2012r. uczestnicy Naszych zajęć szkoleniowych w ramach I Edyc...2012-11-14Z notatnika project managera.... »Z notatnika project managera jest to cykl przydatnych narzędzi służących do lepszej pracy jako p...2012-11-13Termin egzaminu certyfikującego IPMA poz. D » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że termin egzaminu certyfikującego IPMA na poz. D ...2012-10-31Lokalizacja II Edycji Szkoleniowej »Szanowni Państwo, pragniemy poinformować że zajęcia szkoleniowe w ramach II Edycji Szkoleniowe...
  2012-11-14

Z notatnika project managera....

Z notatnika project managera jest to cykl przydatnych narzędzi służących do lepszej pracy jako project manager.

Dzisiaj przedstawiamy grę decyzyjną WYBORY SAMORZĄDOWE.

gra2

Ta planszowa gra jest dedykowana do prowadzenia szkoleń związanych z zarządzaniem ryzykiem. Uczestnicy kursów zdobywają doświadczenie w prowadzeniu rejestru ryzyka, odpowiednim reagowaniu do zaistniałych wydarzeń, przewidywania skutków swoich decyzji. Gra podzielona jest na dwie części planszową, która jest prowadzona w trakcie szkolenia, wraz z omówieniem oraz platformą webową, która pozwala dla projektu dokonać analizy probabilistycznej metodą Monte Carlo.

Gra ma na celu przygotować zespoły projektowe do zarządzania ryzykiem. Jest także wprowadzeniem do warsztatów związanych z wdrożeniem modułu Risk w webowej aplikacji dotProject służącej do zarządzania projektami. 

Uczestnik poprzez udział w grze decyzyjnej uczy się poprzez zabawę. Jest to najskuteczniejsza forma zdobywania kwalifikacji i doświadczenia nie licząc udziału w rzeczywistych przedsięwzięciach.

Więcej na temat gry można przeczytać na stronie: http://dotproject.net.pl/node/211