AKTUALNOŚCI

     
2013-09-20V Seminarium Informacyjne » Zapraszamy na kolejne Seminarium Informacyjne. Firma pm2pm sp. z o.o. organizuje w dniu 28.11.201...2013-09-09IV Edycja Szkoleniowa Projektu  » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że IV Edycja Szkoleniowa Projektu "Naukowiec Jutra" ...2013-09-04Dokładna lokalizacja zajęć szkoleniowych w Częstochowie » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że zajęcia w ramach III Edycji Szkoleniowej w Czę...2013-09-04Rekrutacja do kolejnej edycji już ruszyła »  Szanowni Państwo Pragniemy poinformować, iż rekrutacja do kolejnej edycji jest już ro...2013-09-03Brak wolnych miejsca na seminarium »    Szanowni Państwo własnie zostało zajęte ostanie wolne miejsca na nasze seminar...2013-09-02Lista rankingowa III Edycja Szkoleniowa »Szanowni Państwo, publikujemy Listę Rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w III Edycji...
  2013-09-02

Lista rankingowa III Edycja Szkoleniowa

Szanowni Państwo,

publikujemy Listę Rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w III Edycji Szkoleniowej Projektu "Naukowiec Jutra".

Pragniemy poinformować, że do udziału w III Edycji Szkoleniowej wpłynęło 48 Formularzy Aplikacyjnych.

Osobom przyjętym do udziału w Projekcie serdecznie gratulujemy.

Lista Rankingowa została upubliczniona według kolejność przyjętych dokumentów aplikacyjnych. Zgodnie z zasadami realizacji projektów POKL do udziału w Projekcie "Naukowiec Jutra" w ramach III Edycji Szkoleniowej zostało zaproszonych 20 osób (12 kobiet oraz 8 mężczyzn), które w wyniku selekcji otrzymały największą liczbę punktów, zaś w przypadku takiej samej liczby punktów decydowała kolejność zgłoszeń.

LISTA RANKINGOWA.

Osoby które zakwalifikowały się do udziału w Projekcie pragniemy poinformować, że najpóźniej do 4 września 2013r. nastąpi kontakt od osób pracujących w Biurze Projektu w celu potwierdzenia udziału w Projekcie. O sposobie potwierdzenia udziału w Projekcie osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione drogą telefoniczną i mailową.

Lista rezerwowa: KOBIETY i MĘŻCZYŻNI

Osoby które nie zakwalifikowały się do udziału w III Edycji Szkoleniowej Projektu pragniemy poinformować, że istnieje możliwość dostania się do Projektu w momencie rezygnacji udziału w III Edycji przez osoby zakwalifikowane na podstawie Listy Rankingowej. Wiadomość o tym fakcie dostaną Państwo najpóźniej do dnia 16 września 2013r.

Ze wszystkie złożone dokumenty bardzo serdecznie dziękujemy.