AKTUALNOŚCI

     
2012-08-14Seminarium informacyjne »Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką zarządzania projektami na seminarium informacyj...2012-08-10Z notatnika project managera... »Z notatnika project managera jest to cykl przydatnych narzędzi służących do lepszej pracy jako p...2012-08-10List Intencyjny do Rektorów uczelni polskich »  Z treścią listu można zapoznać się klikająć przycisk strona 1 oraz strona 2 Listu I...2012-08-09Piszą o nas... » Informacje na temat Projektu "Naukowiec Jutra" dociera do coraz większego grona odbiorców, co na...2012-08-03I Seminarium Informacyjne » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować że pierwsze z cykli Seminariów Informacyjnych promu...2012-07-24Komunikat! » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować że termin zajęć w ramach II Edycji Szkoleniowej Pr...
  2012-08-09

Piszą o nas...

artykuly

Informacje na temat Projektu "Naukowiec Jutra" dociera do coraz większego grona odbiorców, co nas oczywiście bardzo cieszy.

Tym razem chcemy przedstawić kolejne portale, które umieściły informacje na temat Naszego Projektu. Jest to portal województwa Małopolskiego, magazynu Do- Celu oraz portal przemysłów kreatywnych.

Poniżej udostępniamy linki do tych portali:

http://www.malopolska.pl/Wydarzenia/Strony/Aktualnosc.aspx?pid=3851

http://malopolska.do-celu.eu/aktualnosci-i-wydarzenia/naukowiec-jutra

http://www.kulturaibiznes.com/aktualnosc/160/naukowiec-jutra.html

 

A jeżeli TY znasz portal gdzie jest jeszcze umieszczona informacja o Naszym Projekcie- napisz do nas. Najciekawsze portale również umieścimy na Naszej stronie Projektu.

Jeżeli jesteś również właścicielem lub moderatorem jakiegoś portalu i chciałbyś żeby właśnie u Ciebie pojawiła się inforamcja na temat Projektu "Naukowiec Jutra", również się z nami skontaktuj (KONTAKT).

Jesteśmy otwarci na współpracę z zakresu promowania idee zarządzania projektami oraz reklamowania Naszego Projektu.