2012-12-07Zmiana harmonogramu II Edycji Szkoleniowej »Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że nastąpiła zmiana w harmonogramie II Edycji Szkole...2012-12-04HOTEL CHOPIN- ZAJĘCIA Z MC PROJECT » Szanowni Państwo, pragniemy przypomnieć Uczestnikom I Edycji Szkoleniowej, że najbliższe zaj...2012-12-03Egzamin próbny w ramach I Edycji Szkoleniowej » W sobotę pierwszy weekend grudnia 2012r. uczestnicy Naszych zajęć szkoleniowych w ramach I Edyc...2012-11-14Z notatnika project managera.... »Z notatnika project managera jest to cykl przydatnych narzędzi służących do lepszej pracy jako p...2012-11-13Termin egzaminu certyfikującego IPMA poz. D » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że termin egzaminu certyfikującego IPMA na poz. D ...2012-10-31Lokalizacja II Edycji Szkoleniowej »Szanowni Państwo, pragniemy poinformować że zajęcia szkoleniowe w ramach II Edycji Szkoleniowe...
  2012-12-04

HOTEL CHOPIN- ZAJĘCIA Z MC PROJECT

con info

pragniemy przypomnieć Uczestnikom I Edycji Szkoleniowej, że najbliższe zajęcia (ostatnie planowane w ramach Projektu "Naukowiec Jutra" w ramach I Edycji Szkoleniowej) w dniach 14- 16 grudnia 2012r. będą się odbywać w HOTELU CHOPIN znajdującym się w Krakowie przy ul. Przy Rondzie 2.

(link do lokalizacji hotelu).

Więcej o Hotelu można przeczytać: http://www.vi-hotels.com/pl/chopin-cracow/

Godziny rozpoczęcia zajęć oraz zakończenia zajęć pozostały bez zmian tzn. zajęcia odbywają się w godzinach od 9 00 do 17 00.

Równocześnie przypominamy, że w związku z faktem iż zajęcia te będą miały charakter warsztatów komputerowych (program MC PROJECT) prosimy każdą osobę o przyniesienie na wszystkie dni swojego laptopa. Jeżeli ktoś z Państwa nie jest wstanie przynieść laptopa na któryś dzień odbywania zajęć bardzo prosimy o kontakt z BIUREM PROJEKTU.