AKTUALNOŚCI

     
2012-07-18Dział harmonogram i trenerzy już aktualny .... » W zakładce szkolenia dostępny jest już harmonogram oraz znane są już nazwiska trenerów. Szcz...2012-07-17Z notatnika project managera.... »Z notatnika project managera będzie to cykl przydatnych narzędzi służących do lepszej pracy jak...2012-07-11Kto to jest project manager? » Project manager: Project manager (ang. zarządzający projektem) to specjalista dowolnej dziedziny...2012-07-05Piszą o nas... » O Naszym Projekcie można również przeczytać na portalach uczelnianych: - Biura Karier UJ: htt...2012-07-05Wywiad w radiu "Radiofonia" » Zachęcamy do wysłuchania wywiadu jaki został przeprowadzony przez dziennikarkę radia RADIOFONI...2012-07-01Początek Projektu » Już od 1 lipca 2012r. rozpoczynamy realizację Projektu "Naukowiec Jutra" realizowanego w ramach ...
  2012-07-17

Z notatnika project managera....

Z notatnika project managera będzie to cykl przydatnych narzędzi służących do lepszej pracy jako project manager.

Na początek program OPEN PROJ.

Beztytułu

Jest to przydatne narzędzie służące do tworzenia oraz nadzorowania harmonogramu realizacji zadań w projekcie. Program jest bardzo prostym w obsłudze narzędziem. Najwięcej czasu zajmuje wprowadzenie danych, jednakże gdy się już z tym uporami praca na tym programie jest już bardzo łatwa i przyjemna.

Różnego rodzaju diagramy oraz wykresy, opracowane na podstawie wprowadzonych do systemu danych, pozwalają monitorować postęp realizacji prac oraz wyłapywać "od razu" każde odchylenia od zakładanych planów. W programie można też tworzyć kamienie milowe oraz wytaczać ścieżkę krytyczną na poszczególne zadania.

Program jest na tyle prosty w obsłudze, że bez problemu może z niego korzystać osoba dopiero zaczynająca pracę jako project manager.

Program można ściągnąć w angielskiej wersji językowej pod adresem Internetowym: http://openproj.softonic.pl/

Niestety nie ma programu w polskiej wersji językowej.