2013-03-14Zajęcia w ramach II Edycji już trwają.... » Za nami już zajęcia w dwóch modułach Naszego Projektu podczas II Edycji Szkoleniowej. Uczestni...2013-02-26III Seminarium Informacyjne » III Seminarium Informacyjne w ramach Projektu odbędzie się 20 KWIETNIA 2013r (sobota) w Wrocław...2013-02-20Trwa rekrutacja do III Edycji » Trwa rekrutacja do III Edycji Projekt, która będzie się odbywać od września 2013r. do styczni...2013-02-13Już wiadomo kim jest Project Manager:) »...2013-02-07Miejsce szkoleń w ramach II Edycji Szkoleniowej » Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim osobom zakwalifikowanym do udziału w II Edycji Szko...2013-01-28Lista rankingowa II Edycja Szkoleniowa » Szanowni Państwo, publikujemy Listę Rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w II Edycj...
  2013-02-26

III Seminarium Informacyjne

clock

III Seminarium Informacyjne w ramach Projektu odbędzie się 20 KWIETNIA 2013r (sobota) w Wrocławiu.

Hotel Scandic, ul. Piłsudskiego 49,

w godz. 9 00- 11 30 (I grupa) oraz 12 30- 15 00 (II grupa)

Seminarium Zarządzanie ryzykiem w projektach - symulacyjna gra decyzyjna

"WYBORY SAMORZĄDOWE"

Uczestnicy biorą udział w symulacyjnej grze decyzyjnej Wybory Samorządowe.

Tematyka gry została tak dobrana, aby wszyscy posiadali wystarczającą wiedzę branżową, konieczną do podejmowania właściwych decyzji.

Uczestnik:

• poznaje na czym polega proces zarządzania ryzykiem
  • ma możliwość sprawdzenia skuteczności metodycznego podejścia do zarządzania ryzykiem
  • poznaje strategie przeciwdziałania ryzyku w praktyce i metody ich doboru w konkretnych sytuacjach
  • przekonuje się o słuszności podejmowania własnych decyzji w bezpiecznym, symulowanym środowisku
  • uzyskuje dostęp do witryny internetowej pozwalającej przeanalizować skuteczność swoich decyzji oraz ma możliwość skorzystania z kursu e-learning

Rejestrować się można pod adresem >>

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 18.04.2013r. do godziny 12:00. O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń z uwagi na ograniczoną ilość miejsc. Każda grupa może zawierać maksymalnie 20 osób.

Spotkanie odbędzie się w II grupach:

9 00- 11 30

12 30- 15 00

Prosimy o wybranie interesującej Państwa godziny!

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką zarządzania projektami, kierowania zespołem projektowym oraz niwelowaniem ryzyka w projekcie do udziału w Seminarium.

Szczególnie serdecznie zapraszamy do udziału:

- naukowców

- pracowników uczelni, instytutów badawczych oraz konsorcjów naukowych

- doktorantów

Jednak gdy nie należysz do żadnej z w/w grup a jesteś zainteresowany tematyką to również bardzo serdecznie zapraszamy takie osoby do udziału.

Zapisy na Seminarium możliwe w zakładce: DOKUMENTY

Folder seminarium do pobrania: FOLDER