AKTUALNOŚCI

     
2013-04-18Zakończenie zapisów na Seminarium Informacyjne we Wrocławiu » Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować że w związku z wyczerpaniem puli miejsc na Seminariu...2013-04-16Harmonogram zajęć III Edycja Szkoleniowa » Szanowni Państwo, na Naszej stronie Internetowej z zakładce HARMONOGRAM są już podane termin...2013-04-11Rekomendowana literatura na egzamin certyfikujący IPMA poz. D »Przypominamy że każda osoba która chce przystąpić do egzaminu certyfiującego IPMA na poz. D mo...2013-03-29Funkcjonowanie Biura Projektu w okresie Świąt Wielkanocnych »Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w okresie Świąt Wielkanocnych Biuro Projektu "Nau...2013-03-21Konferencja SMART PM » Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką Zarządzania Projektami do udziału w organizo...2013-03-16III Edycja Szkoleniowa » Pragniemy poinformować, że dokładny harmonogram zajęć w ramach III Edycji Szkoleniowej odbywa...
  2013-03-21

Konferencja SMART PM

logo

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką Zarządzania Projektami do udziału w organizowanym przez Studenckie Koło Zarządzania Projektami przy Wyższej Szkole Europejskiej im. Józefa Tischnera w Krakowie wydarzeniu SMART PM.

SmartPM to pełnowartościowy transfer wiedzy, umiejętności i doświadczeń z zakresu zarządzania projektami. To już trzecia odsłona tej konferencji.

W trakcie dwudniowej konferencji uczestnicy będą mogli skorzystać z różnorodnych form warsztatowych, takich jak: gry strategiczne, case studies czy symulacje. SmartPM to również okazja do wymiany kontaktów i nawiązywania znajomości ze specjalistami z branży zarządzania projektami!

Jednym z prelegentów podczas wprowadzenia do konferencji będzie pan Gabriel Szczepański, Kierownik Projektu "Naukowiec Jutra", który przybliży przybyłym uczestnikom czym zajmuje się firma pm2pm oraz powie kilka słów na temat samego Projektu.

Wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy do udziału.

Więcej informacji nt. wydarzenia można znaleźć na stronie: www.smart-pm.pl

Firma pm2pm jest patronem merytorycznym tego wydarzenia.