AKTUALNOŚCI

     
2013-03-14Zajęcia w ramach II Edycji już trwają.... » Za nami już zajęcia w dwóch modułach Naszego Projektu podczas II Edycji Szkoleniowej. Uczestni...2013-02-26III Seminarium Informacyjne » III Seminarium Informacyjne w ramach Projektu odbędzie się 20 KWIETNIA 2013r (sobota) w Wrocław...2013-02-20Trwa rekrutacja do III Edycji » Trwa rekrutacja do III Edycji Projekt, która będzie się odbywać od września 2013r. do styczni...2013-02-13Już wiadomo kim jest Project Manager:) »...2013-02-07Miejsce szkoleń w ramach II Edycji Szkoleniowej » Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim osobom zakwalifikowanym do udziału w II Edycji Szko...2013-01-28Lista rankingowa II Edycja Szkoleniowa » Szanowni Państwo, publikujemy Listę Rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w II Edycj...
  2013-01-28

Lista rankingowa II Edycja Szkoleniowa

prawne paragraf

Szanowni Państwo,

publikujemy Listę Rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w II Edycji Szkoleniowej Projektu "Naukowiec Jutra".

Pragniemy poinformować, że do udziału w II Edycji Szkoleniowej wpłynęło 158 Formularzy Aplikacyjnych.

Osobom przyjętym do udziału w Projekcie serdecznie gratulujemy.

Lista Rankingowa została upubliczniona według kolejność przyjętych dokumentów aplikacyjnych. Zgodnie z zasadami realizacji projektów POKL do udziału w Projekcie "Naukowiec Jutra" w ramach II Edycji Szkoleniowej zostało zaproszonych 20 osób (12 kobiet oraz 8 mężczyzn), które w wyniku selekcji otrzymały największą liczbę punktów, zaś w przypadku takiej samej liczby punktów decydowała kolejność zgłoszeń.

LISTA RANKINGOWA.

Osoby które zakwalifikowały się do udziału w Projekcie pragniemy poinformować, że najpóźniej do 30 stycznia 2013r. nastąpi kontakt od osób pracujących w Biurze Projektu w celu potwierdzenia udziału w Projekcie. O sposobie potwierdzenia udziału w Projekcie osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione drogą telefoniczną i mailową.

Lista rezerwowa: KOBIETY i MĘŻCZYŻNI

Osoby które nie zakwalifikowały się do udziału w II Edycji Szkoleniowej Projektu pragniemy poinformować, że istnieje możliwość dostania się do Projektu w momencie rezygnacji udziału w II Edycji przez osoby zakwalifikowane na podstawie Listy Rankingowej. Wiadomość o tym fakcie dostaną Państwo najpóźniej do dnia 16 lutego 2013r.

Ze wszystkie złożone dokumenty bardzo serdecznie dziękujemy.