2014-01-08Wyniki rekrutacji do IV Edycji Projektu  »Zapraszamy do zapoznania się z listą rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w  IV ed...2013-12-27Wyniki próbnego egzaminu IPMA w ramach III Edycji Szkoleniowej » Szanowni Państwo, w załączniku publikujemy wyniki egzaminu próbnego IPMA poz. D który odby...2013-12-20Funkcjonowanie Biura Projektu w okresie świąteczno- noworocznym » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w okresie świąteczno- noworocznym Biuro Projekt...2013-12-13Termin składania dokumentów rekrutacyjnych do IV Edycji Szkoleniowej » Przypominamy, że rekrutacja do IV OSTATNIEJ Edycji Szkoleniowej Projektu "Naukowiec Jutra" trwa t...2013-12-03Aktywnośc na zajęciach to podstawa... »Więcej zdjęć z Seminarium Informacyjnego w Poznaniu można znaleźć na fan pagu Naszego projektu...2013-11-21Gra "Co i po co?"- II Edycja »    Czy pamiętają Państwo organizowaną przez Nas w styczniu 2013r. grę symulacyjną...
  2013-12-13

Termin składania dokumentów rekrutacyjnych do IV Edycji Szkoleniowej

pomoc

Przypominamy, że rekrutacja do IV OSTATNIEJ Edycji Szkoleniowej Projektu "Naukowiec Jutra" trwa tylko do 7 STYCZNIA 2014r.

Wszystkie kompletne dokumenty rekrutacyjne, które spłyną do Biura Projektu do tego terminu będą brane pod uwagę w dalszym procesie rekrutacji.

W dniu 7.01.2014r. dokumenty będą przyjmowane do godz. 12 00

Szczegółowy harmonogram zajęć na IV Edycje można znaleźć pod linkiem:

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Szczegółowe informacje na temat lokalizacji szkoleń w ramach IV Edycji można znaleźć w linku:

LOKALIZACJA