AKTUALNOŚCI

     
2012-09-03LISTA RANKINGOWA I EDYCJA SZKOLENIOWA » Szanowni Państwo, publikujemy Listę Rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w I Edycji...2012-09-03Zamknięcie rekrutacji do I Edycji Projektu » Pragniemy poinformować że rekrutacja do I Edycji Szkoleniowej ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA W DNIU WCZORAJ...2012-09-03Rekrutacja do II Edycji » Rekrutacja do kolejnych Edycji Projektu została w dniu wczorajszym otwara! Rekrutacja do II Edyc...2012-08-23Patronat » Z radością pragniemy poinformować że patronat nad organizowanym przez Nas Seminarium Informacy...2012-08-17Piszą o nas... » Tym razem artykuł na temat Naszego Projektu oraz organizowanego w dniu 25 września 2012r. w Wars...2012-08-16Zbliża się koniec rekrutacji » Przypominamy! Naukowcu zbliża się koniec rekrutacji. Dnia 2 września 2012 r. mija termin nads...
  2012-09-03

LISTA RANKINGOWA I EDYCJA SZKOLENIOWA

prawne paragraf

Szanowni Państwo,

publikujemy Listę Rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w I Edycji Szkoleniowej Projektu "Naukowiec Jutra".

Pragniemy poinformować, że do udziału w I Edycji Szkoleniowej wpłynęło 70 Formularzy Aplikacyjnych.

Osobom przyjętym do udziału w Projekcie serdecznie gratulujemy.

Lista Rankingowa została upubliczniona według kolejność przyjętych dokumentów aplikacyjnych. Zgodnie z zasadami realizacji projektów POKL do udziału w Projekcie "Naukowiec Jutra" w ramach I Edycji Szkoleniowej zostało zaproszonych 20 osób (12 kobiet oraz 8 mężczyzn), które w wyniku selekcji otrzymały największą liczbę punktów.

LISTA RANKINGOWA.

Osoby które zakwalifikowały się do udziału w Projekcie pragniemy poinformować, że najpóźniej do 6 września 2012r. nastąpi kontakt od osób pracujących w Biurze Projektu w celu potwierdzenia udziału w Projekcie. O sposobie potwierdzenia udziału w Projekcie osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione drogą telefoniczną i mailową.

Lista rezerwowa: KOBIETY i MĘŻCZYŹNI.

Osoby które nie zakwalifikowały się do udziału w I Edycji Szkoleniowej Projektu pragniemy poinformować, że istnieje możliwość dostania się do Projektu w momencie rezygnacji udziału w I Edycji przez osoby zakwalifikowane na podstawie Listy Rankingowej. Wiadomość o tym fakcie dostaną Państwo najpóźniej do 17 września 2012r.

Ze wszystkie złożone dokumenty bardzo serdecznie dziękujemy.

UWAGA:

w dniu 5 września 2012r. zostanie upubliczniona zaktualizowana Lista Rezerwowa- mężczyzni, z powodu pozytywnego rozpatrzenia odwołania od 1 osoby.

Lista rezerwowa- mężczyzni (zaktualizowana): LISTA