2012-12-07Zmiana harmonogramu II Edycji Szkoleniowej »Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że nastąpiła zmiana w harmonogramie II Edycji Szkole...2012-12-04HOTEL CHOPIN- ZAJĘCIA Z MC PROJECT » Szanowni Państwo, pragniemy przypomnieć Uczestnikom I Edycji Szkoleniowej, że najbliższe zaj...2012-12-03Egzamin próbny w ramach I Edycji Szkoleniowej » W sobotę pierwszy weekend grudnia 2012r. uczestnicy Naszych zajęć szkoleniowych w ramach I Edyc...2012-11-14Z notatnika project managera.... »Z notatnika project managera jest to cykl przydatnych narzędzi służących do lepszej pracy jako p...2012-11-13Termin egzaminu certyfikującego IPMA poz. D » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że termin egzaminu certyfikującego IPMA na poz. D ...2012-10-31Lokalizacja II Edycji Szkoleniowej »Szanowni Państwo, pragniemy poinformować że zajęcia szkoleniowe w ramach II Edycji Szkoleniowe...
  2012-11-13

Termin egzaminu certyfikującego IPMA poz. D

artykuly

pragniemy poinformować, że termin egzaminu certyfikującego IPMA na poz. D organizowanego w ramach I Edycji Szkoleniowej Projektu "Naukowiec Jutra" został wyznaczony na dzień 22 grudnia 2012r. (sobota).

Wszystkie informacje administracyjno- organizacyjne uczestnicy zajeć otrzymali drogą elektroniczną na podane adresy mailowe.

O szczegółach osoby zainteresowane będziemy informować na bieżąco.