AKTUALNOŚCI

     
2013-11-20Dlaczego IPMA? »...2013-11-14Termin egzaminu IPMA poz. D w ramach III Edycji Szkoleniowej » Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że termin egzaminu IPMA® poz. D w ramach III Edycj...2013-11-12Dokładna lokalizacja zajęć szkoleniowych we Wrocławiu »Szanowni Państwo, pragniemy poinformować że zajęcia Szkoleniowe w ramach IV Edycji Szkoleniowe...2013-10-29A Ty już wiesz jak zarządzać projektami? » A TY JUŻ WIESZ JAK ZARZĄDZAĆ PROJEKTAMI? Nie wiesz czym jest zarządzanie projektami? Nie wie...2013-10-14XVI Konferencja IPMA Polska » Szanowni Państwo, bardzo serdecznie chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w XVI Konferen...2013-09-26Harmonogramy zajęć III i IV Edycja  » Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z HARMONOGRAMEM zajęć szkoleniowych na III Edycj...
  2013-10-14

XVI Konferencja IPMA Polska

Baner KONF IPMA OKx

Szanowni Państwo,

bardzo serdecznie chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w XVI Konferencji IPMA POLSKA, która się odbędzie w dniach 24- 25 października 2013r. w Warszawie.

Więcej informacji można znaleść na stronie: www.konferencja.ipma.pl

Stowarzyszenie IPMA Polska realizuje wiele działań zmierzających do budowania kompetencji i kreowania szans managerów projektów. Zwieńczeniem tych wysiłków jest coroczna ogólnopolska konferencja.

Jej organizacji przyświeca cel, że tylko dzięki bezpośrednim relacjom i spotkaniom możliwa jest prawdziwa integracja środowiska profesjonalnych managerów projektów. Ta specyficzna grupa zawodowa nie ma wielu okazji do wymiany doświadczeń i pozyskiwania fachowej wiedzy branżowej. W odpowiedzi na potrzebę poszerzania kompetencji oraz budowania profesjonalnej sieci relacji biznesowych, IPMA Polska przygotowuje największe w kraju wydarzenie poświęcone tylko i wyłącznie tematyce zarządzania projektami.

Profesjonalny project manager, dzięki realizowaniu projektów i powierzonych zleceń, to osoba niezwykle dynamiczna i aktywna na rynku pracy, przez co często zmieniająca otoczenie i branże. Zdobyte w ten sposób wiedza i kompetencje często jednak bywają unikatowe i dzięki ich odpowiedniemu zaprezentowaniu potencjalnym pracodawcom i zleceniodawcom, kierownik projektu zwiększa swoje kolejne szanse zawodowe.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do udziału w tej konferencji.