KORZYŚCI

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM >

PM2PM >

6000715963 4cdd80536d

Chcesz organizować nowe projekty w najbardziej optymalny sposób?

Dobrze trafiłeś- dobrze trafiłaś!

W ramach Projektu „ Naukowiec Jutra” :

• dowiesz się, jakich metod użyć, by krok po kroku uzyskać możliwie najlepsze efekty,
  • poznasz sposoby definiowania celu projektu oraz poznasz zasady profesjonalnego planowania, realizowania, kontrolowania i zamykania projektu,
  • będziesz potrafić zarządzać projektem zgodnie z międzynarodowymi standardami, co znacząco ułatwi realizację projektów wielonarodowych.

Postaw na zarządzanie !

Uczestnicząc w Projekcie „ Naukowiec Jutra” :

• nauczysz się przygotowywać kompletną dokumentację przetargową,
  • dowiesz się jak zarządzać dokumentacją w projekcie,
  • udoskonalisz swoje kompetencje w zarządzaniu zespołem, konfliktem oraz ryzykiem

Chcesz osiągnąć większy sukces?

Z nami dowiesz się jak przeprowadzić analizę otoczenia projektu oraz monitorować na bieżąco pracę i wyniki zespołu.

W całkowicie BEZPŁATNY sposób uczestnicy mają szanse poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami.

Po ukończeniu cyklu szkoleń, dzięki naszym ekspertom, uczestnik będzie przede wszystkim posiadał kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do zdobycia pozytywnego wyniku na egzaminie certyfikującym IPMA poz. D, świadczącego o nabytych kwalifikacjach.

• ponadto uczestnicy w ramach modułów szkoleniowych otrzymają materiały szkoleniowe oraz podręczniki z obszaru zarządzania projektami.
    • poprzez udział w szkoleniach uczestnicy mają możliwość zawarcia i podtrzymania ciekawych znajomości, które mogą przydać się w życiu zawodowym, a tym samym zdobyć nowe doświadczenia, poszerzyć swoje horyzonty myślowe.

Nie przegap okazji na Twój sukces!