PM2PM

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM >

PM2PM >

logo

pm2pm sp. z o. o. to specjalistyczna krakowska firma szkoleniowo-doradcza z silną pozycją na rynku małopolskim i ogólnopolskim. Naszym nadrzędnym celem jest wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania projektami w struktury przedsiębiorstw.

Działamy zgodnie ze standardami IPMA ®. Czerpiemy również najlepsze praktyki z innych uznanych na świecie metodyk zarządzania projektami, takich jak PMI ®, Prince2 ® oraz Agile Project Management.

Tworzymy zespół profesjonalnych ekspertów, ustawicznie kształcących się i podnoszących swoje kwalifikacje. W odpowiedzi na zmieniające się otoczenie zewnętrzne oraz potrzeby organizacji, ciągle aktualizujemy naszą ofertę.

Właścicielkami firmy pm2pm sp. z o.o. są:

Dorota Budzińska- Wiska                                                  Ewa Bednarczyk

Dorota Budzinska                                                                 Ewa Bednarczyk

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa w zakresie zarządzania projektem na każdym jego etapie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania w obszarze zarządzania projektami w szczególności: wdrożenia zarządzania projektami w organizacji oraz tworzenie Biur Projektowych.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, tworząc od podstaw program działań ukierunkowanych na sukcesywny rozwój firmy i jej pracowników. Naszym atutem jest wysoka zdawalność egzaminu certyfikującego IPMA ®, otwierającego drogę do międzynarodowej kariery Project Managera. Praca z naszymi trenerami daje gwarancję podniesienia zawodowych kompetencji, umocnienia swojej pozycji w miejscu zatrudnienia oraz na rynku pracy. Wspólnymi siłami zapracujemy na Państwa pomyślność w biznesie oraz w nauce.

Współpracujemy m.in. z:

- Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Akademii Wychowania Fizycznego, Kraków

- Akademickim Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego, Kraków

- Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego, Kraków

- Katedrą Zarządzania Międzynarodowego Uniwersytetu Ekonomicznego, Kraków

- Kołem Zarządzania Projektami Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera, Kraków

- Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., Kraków

- Niezależnym Zrzeszeniem Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, Kraków